מצב נגישות / ניווט באמצעות מקלדת דלג לתוכן תפריט ניווט נגיש פאנל נגישות איפוס נגישות מפת אתר הצהרת נגישות
ONE זרוע קהילתית

ONE

התרומה היא בריפוי הטראומה

תנועת ONE מקיימת סדנאות בפסיכולוגיה רוחנית והתמרת קונפליקטים לכלל הקהילה בצורה מסובסדת ככל הניתן. התנועה עוצבה בידי אווה דלק ודלית אליהו לאחר שחוו שינוי עמוק בעצמן דרך השתתפות בלימודי תואר שני בפסיכולוגיה רוחנית באוניברסיטת סנטה מוניקה בקליפורניה. 
www.universityofsantamonica.edu
תנועת ONE מכירה בצרכים העמוקים שלנו לביטחון ושייכות, הערכים המובילים שלנו הם חופש אישי ומנהיגות המתחילה מהפנים החוצה. תמיד יש לנו בחירה כי איך שאנחנו מתייחסים לעניין זה העניין.  

איך התחילה התנועה

דלית ואווה נולדו באותו מקום, ובאותה שנה, דלית היא יהודיה ישראלית ואווה ערבית פלסטינית, שחברו יחד למימוש חזון לשלום, מתוך חברות ועניין משותף בדרך התמרת הקונפליקט דרך השורשים הפסיכולוגיים שלו.

חץ
חץ

בשנת 2011 אווה נסעה לביקור משפחתי ביפו מארה”ב. ד”ר רון הולניק, מייסד תחום הפסיכולוגיה הרוחנית בארה”ב והמורה שלה הציע לה להפגש עם דלית ולהכיר את הפעילות שכבר מתקיימת בישראל בתחום.

פגישה זו הייתה חוויה ייחודית של שתי הנשים. בפעם הראשונה בחייהם, זהויות אתניות, דתיות ולאומיות היו כל כך לא חשובות. הן אפילו לא נדונו. חיבור עמוק של השתיים, ועניין הדדי בפסיכולוגיה רוחנית הוביל אותן לאמץ באופן מיידי את אנושיותם המשותפת, והעניק להם השראה לתת תמיכה לכל אזרחי ישראל מכל שכבות החברה כדי לשנות את החברה שלהן.
חץ
חץ

מהפגישה הראשונה הזו של שתי הנשים, אשר הגיעו משני הצדדים של ההיסטוריה, עלה חזון משותף של התמרת קונפליקטים מהפנים החוצה לכל מי שמוכן ונכון ליישם שינוי אישי, אנושי וחברתי. רעיון זה רלוונטי ליישום לכל אדם, כאשר כל אחד לומד להתחבר לאנושיות שלו או שלה ולהשאיר מאחור פחדים, בושה ואשמה שמובילים להשלכה ואשמה, נוצרת התמרה.

מנהיגות מהפנים החוצה

מנהיגות עבורנו היא הובלה של תהליכים טרנספורמטיביים של פיוס ולימוד מודל של כלים מעשיים לקהילה בישראל, מכל רקע, מגזר, דת או עדה, על מנת לנוע הרחק מקונפליקטים, והפרדות ולהפוך למפעילי שלום.
המתודולוגיה שלנו היא מודל יישומי ייחודי, חוויתי ורב רובדי רגשי וקוגניטיבי ומאוד מעשי הנלמד ע”י מנחות בינלאומיות מנוסות. התהליך המוכח לאורך שנים של לימוד בארה”ב הוא דרך כלי מנהיגות מתקדמים המונחים להרחבת היכולות האינדיבידואליות המיושם להתמרת קונפליקטים בקהילות מפולגות ובתחומי חיים מאתגרים.

הסדנאות

סדנאות מנהיגות טרנספורמטיבית המבוססת על ההבנה שאדם שמרגיש בטוח וחופשי יוביל לקהילה בטוחה וחופשית. הפיוס ברמה האישית יוביל גם לפיוס הרמה החברתית. מציאת המקום הנינוח בשותפות בו בזמן של לקיחת אחריות אישית על ההשפעה של הרגשות,
המחשבות והפעולות שלנו עלינו מובילה לאינטגרציה, אמון וקבלה של העוצמה שלנו ליצור פיוס.

לפרטים על הסדנה הקרובה >

טעימה מהסדנאות שלנו

TADMIT OWP Eng Arabic Sub Final
נגן וידאו
משתתפים מספרים
ניהול קונפליקטים מהפנים החוצה
נגן וידאו
ניהול קונפליקטים מהפנים החוצה
אווה דלק בהרצאה מתוך כנס הפסיכולוגיה הרוחנית
נגן וידאו
אווה דלק בהרצאה מתוך כנס הפסיכולוגיה הרוחנית
חמש דרכים להגיב לקונפליקט - אווה דלק ONE
נגן וידאו
חמש דרכים להגיב לקונפליקט

מי אנחנו

אווה דלק

אווה דלק

MA in International Relations
MA Spiritual Psychology

אווה מאמנת, מאפשרת ומנחה. האימון שלה מושפע במידה רבה מהרקע, החינוך והניסיון המקצועי שלה. כפלסטינית בישראל אווה פיתחה תובנה פסיכולוגית מוקדמת על השפעת הקונפליקט על האדם ועל התפתחות החברה. היא בעלת שני תארי מאסטר ביחסים בינלאומיים, ובדיפלומטיה ומשפטים מאוניברסיטת סורבון בפריז. אווה מנחה סדנאות במשך 20 שנה למען השלום ובהתמרת סכסוכים דרך האו”ם, האיחוד האירופי, וארגונים בינלאומיים אחרים, בכל רחבי העולם ובעיקר באזורי עימות, כגון אפגניסטן, פקיסטן, עיראק, חוף השנהב, בורונדי ואחרים.

דלית אליהו
דלית אליהו בורנטיין

M.A Spiritual Psychology
מייסדת מאסטרי אימון לחיים

נולדה וגדלה בתל אביב, דלית היא מאפשרת, מאמנת ומנחה. לאחר סיום לימודיה לתואר שני בפסיכולוגיה רוחנית באוניברסיטת סנטה מוניקה בשנת 2003 , דלית החליטה להקדיש את חייה כדי ללימוד הטכנולוגיה של הפסיכולוגיה הרוחנית בישראל בשירות למען השלום בעולם. דלית הותירה מאחוריה קריירה רווחית כמנהלת בחברת היי-טק מבוססת בלוס אנג’לס והחלה לאמן לקוחות פרטיים וארגונים עסקיים. דלית חזרה לישראל והקימה את בית הספר הישראלי לאימון המבוסס על עקרונות הפסיכולוגיה רוחנית “מאסטרי אימון לחיים” שהוא עיקר עיסוקה גם היום.

דברו אלינו אנחנו מקשיבים