הרצאות וסדנאות עם דלית אליהו

פסיכולוגיה רוחנית - שינוי מתחיל בתרגול

הרצאות וסדנאות​ - אירועים קרובים​

הרצאות וסדנאות​ - אירועים קרובים

12.08.2020
יום רביעי,
19:30 - 18:00
להחזיר את הכוח לידיים – דלית אליהו מדברת על בריאות בקורונה
מכל מקום דרך הZOOM
-
כרטיס כניסה: 40 ש"ח

אז האם קורונה תגרום לנו להיות חולים יותר או בריאים יותר?

אנחנו רגילים להתייחס למושג בריאות רק בהקשר של חוסר מחלה. בתקופה האחרונה החדשות מעדכנות אותנו מידי יום כמה חולים נוספו ועוד המון פרטים לגביי נגיף הקורונה שפרץ לחיינו.

הפסיכולוגיה הרוחנית מלמדת אותנו שלתשומת לב שלנו יש השפעה משמעותית על מצב הבריאות שלנו ועל היכולת לחסן את עצמנו באופן תודעתי ממחלות פיזיות.
מי שתשומת ליבו נעה לפחד, תהיה לו נטייה להתרכז בנסיבות החיים החומריות, ולרצות לקבל מהעולם החיצוני בטחון.
לעומת זאת, מי שתשומת ליבה נעה לאהבה, תהיה לה נטייה להתרכז ברוח, והיא תהיה בטוחה בשלווה של מרכז הלב שלה.

הגוף שלנו הוא כלי משוכלל מאין כמוהו וצריך ללמוד איך לעבוד איתו.
מי שחושב שאין לו בחירה, ושלמעשה הוא לא יודע איך לכוון את הרצון שלו להרגשה מסוימת, זה בדיוק הזמן ללמוד. וזה מה שנלמד יחד. איך לכוון את תשומת הלב שלנו לבריאות ואיך לא להפנות אותה לפחדים וחרדות שמחלישים מאוד את מערכת החיסון!

בהרצאה נבין לעומק שיש לנו בחירה לגביי מצב  ה"רוח" שלנו ונלמד איך ליישם זאת כך שנוכל להגן על עצמנו מפני נגיפים.

אז האם קורונה תגרום לנו להיות חולים יותר או בריאים יותר?אנחנו רגילים להתייחס למושג בריאות רק בהקשר של חוסר מחלה. בתקופה האחרונה החדשות מעדכנות אותנו מידי יום כמה חולים נוספו ועוד המון פרטים לגביי נגיף הקורונה שפרץ לחיינו.הפסיכולוגיה הרוחנית מלמדת אותנו שלתשומת לב שלנו יש השפעה משמעותית על מצב הבריאות שלנו ועל היכולת לחסן את עצמנו באופן תודעתי ממחלות פיזיות. מי שתשומת ליבו נעה לפחד, תהיה לו נטייה להתרכז בנסיבות החיים החומריות, ולרצות לקבל מהעולם החיצוני בטחון. לעומת זאת, מי שתשומת ליבה נעה לאהבה, תהיה לה נטייה להתרכז ברוח, והיא תהיה בטוחה בשלווה של מרכז הלב שלה.הגוף שלנו הוא כלי משוכלל מאין כמוהו וצריך ללמוד איך לעבוד איתו. מי שחושב שאין לו בחירה, ושלמעשה הוא לא יודע איך לכוון את הרצון שלו להרגשה מסוימת, זה בדיוק הזמן ללמוד. וזה מה שנלמד יחד. איך לכוון את תשומת הלב שלנו לבריאות ואיך לא להפנות אותה לפחדים וחרדות שמחלישים מאוד את מערכת החיסון!בהרצאה נבין לעומק שיש לנו בחירה לגביי מצב  ה"רוח" שלנו ונלמד איך ליישם זאת כך שנוכל להגן על עצמנו מפני נגיפים.
17.08.2020
יום שני,
20:30
מפגש סגור לבוגרי שנה א
מרחב פרטי בשרון
-

ניפגש בחצר יפיפייה בשרון בהתאם להנחיות משרד הבריאות.
להכרות עם המנחים של שנה שנייה ונעבור יחד חוויה שתתן טעימה מהלימודים שמצפים לנו.

הנרשמים יקבלו הוראות הגעה.

ניפגש בחצר יפיפייה בשרון בהתאם להנחיות משרד הבריאות. להכרות עם המנחים של שנה שנייה ונעבור יחד חוויה שתתן טעימה מהלימודים שמצפים לנו.הנרשמים יקבלו הוראות הגעה.
18.08.2020
יום שלישי,
כל שעות היום
19.08.2020 יום רביעי, 20.08.2020 יום חמישי
אי (של) ודאות: גמישות והתמסרות, נוכחות ויוזמה
מקוון
מהבית
כרטיס כניסה: 40-100 ש"ח
כנס מקוון מטעם המרכז לחקר וטיפוח רוח האדם, אוני' חיפה, מיועד לאנשי חינוך ולקהל הרחב. הכנס יתחיל ביום שלישי 18.08.20 ויימשך שלושה ימים.
הכנס יעסוק באתגר המרכזי של התמודדות עם אי ודאות וחוויה של כאוס.
החשיבה על אי הודאות היא לא רק "איך מתמודדים?" אלא בעיקר אילו איכויות כדאי שנטפח ונאמץ לנו (כאנשי חינוך) וגם אצל התלמידים, כדרך להפיק את המירב מאי הודאות?

האיכויות שנציע בכנס יכולות לייצר אי של ודאות בתוך הכאוס והן:  גמישות והתמסרות, נוכחות ויוזמה.

הכנס הינו בינלאומי ויכלול הרצאות (חלקן באנגלית), דוגמאות ממקרי הצלחה, התנסויות וסדנאות שבהם תרכשו כלים קונקרטיים. ליישום בפועל בחיים האישיים והמקצועיים שלכם בשילוב המשגות ומחקר וגם דרכים וכלים איך לטפח זאת אצל תלמידיכם.

הכנס יכלול הרצאות ושיחות אינטרנטיות עם מרצים ואנשי מקצוע בכירים מתחום החינוך, הטיפול והאימון מהארץ והעולם.